JAK TO FUNGUJE

Choose

Vyberte

Vyberte si jedinečný zážitek. Chcete se projít po červeném koberci při filmové premiéře, dostat se do zákulisí vyprodaného koncertu nebo provést slavnostní výkop před fotbalovým zápasem?
Contribute

Přispějte

Přispějte ve vybrané kampani alespoň částkou 50 Kč a získejte možnost vyhrát unikátní zážitek. Svým příspěvkem podpoříte konkrétní charitativní organizaci v její činnosti. Jsme rádi, že myslíte i na druhé.
Win

Vyhrajte

Vyhrajte a prožijte nezapomenutelné chvíle ve společnosti našich celebrit. Neděláme aukce, vyhrát může opravdu každý, i když pošle třeba jen tu nejnižší možnou částku. Chceme dát možnost všem.
Follow

Sledujte

Sledujte, kde a komu získané peníze pomáhají. U nás nedáváte peníze do kasičky, která končí kdoví kde. My vám přesně řekneme, co se za peníze pořídilo nebo udělalo a kdo z toho měl největší radost.

KAM JDOU VYBRANÉ PENÍZE

Z celkové vybrané částky (po odečtení transakčních nákladů platební brány) připadne celých 90 % ve prospěch určené charitativní organizace, kde budou peníze použity na jasně dané účely a na pomoc konkrétním lidem.

Po skončení každé kampaně všem přispěvatelům pošleme e-mail, ve kterém je budeme informovat, co se za vybrané peníze podařilo udělat a jak tyto prostředky pomohly zlepšit někomu život.

Ve Starhelp zůstává 10 % částky, tak abychom vám mohli přinášet další jedinečné zážitky a dokázali pomáhat dobročinným oraganizacím získávat finance pro jejich činnost.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak kampaň probíhá?
S vybranou veřejně známou osobností a konkrétní charitativní organizací pro vás vymyslíme a připravíme kampaň. Podle výše vašeho příspěvku získáte za odeslanou částku odpovídající počet „losů“ (možností vyhrát). Po skončení kampaně ze všech vydaných losů náhodným výběrem vylosujeme jednoho šťastného výherce hlavní ceny, kterou vždy bude nějaký unikátní zážitek.
Kdo se může zúčastnit?
Do kampaně se mohou zapojit všichni obyvatelé České republiky starší 18ti let.
Jaká je minimální výše příspěvku? A kolik dostanu losů?
Minimální výše příspěvku je 50 Kč. Za každých 50 Kč získáváte jeden los. Čím větší bude váš příspěvek (a tedy počet losů, které dostanete), tím větší je pravděpodobnost, že vyhrajete zrovna vy.
Jak můžu příspěvek poslat?
Příspěvky můžete zaplatit prostřednictvím platební brány společnosti ComGate. V tuto chvíli umožňujeme pouze platbu rychlým bankovním převodem (předvyplněný příkaz ve vašem internetovém bankovnictví), další způsoby platby pro vás připravujeme. Vaše platební údaje si v žádném případě neukládáme, ani nemáme možnost se k nim dostat. Po provedení platby vám na našich stránkách potvrdíme úspěšné dokončení transakce.
Můžu požádat o vrácení platby?
Je nám líto, ale odeslané příspěvky jsou nevratné. Získané prostředky jdou ve prospěch charitativních organizací a není možné si platbu dodatečně rozmyslet.
Jak se dozvím, kdo vyhrál?
Po skončení kampaně vylosujeme ze všech losů náhodným výběrem jednoho výherce. Informaci o tom, kdo se stal vítězem pošleme všem přispěvatelům na e-mailovou adresu zadanou při odesílání příspěvku.
Kam jdou vybrané peníze?
Z celkové vybrané částky (po odečtení transakčních poplatků platební brány) jde 90 % ve prospěch dobročinné organizace, pro kterou jsme kampaň uspořádali. Peníze odesíláme na ověřený bankovní účet organizace nejpozději do 15 pracovních dnů od ukončení kampaně.
Na co se vybrané peníze použijí?
Dohlédneme na to, že se peníze vybrané v kampani využijí v plné míře na programy a aktivity směřující k bezprostřední, maximálně efektivní a co možná nejadresnější pomoci. Určitě nebudeme chtít vidět, aby se vybrané prostředky využily třeba na nákup materiálního vybavení pro provoz organizace nebo k zajištění administrativních úkonů, které nemají povahu přímé pomoci.